POZOR, POZOR! 

Rozširujeme náš tím obchodných zástupcov. Hľadáme niekoho, kto zapadne do nášho tímu, so záujmom predávať STRECHY v pridelenom regióne. Znalosť strešného sortimentu (krytiny, odkvapy, izolácie a pod.) výhodou, nie však nevyhnutnou požiadavkou. 

Ak Ťa baví obchodovanie, organizácia práce, komunikácia s ľuďmi a si zvyknutý/á tvrdo pracovať, kontaktuj nás. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky. Výhodou uchádzača je záujem o oblasť stavebníctva, výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup a organizačné schopnosti.

Ponúkame Vám zaškolenie na pracovnej pozícii, stabilnú prácu v expandujúcej spoločnosti v dobrom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí.

Chceš vedieť viac? Všetky potrebné informácie sa dozvieš tu: PROFESIA.SK

Prípadne pošli svoj životopis na marketing@ladplus.sk.