Po - Pi: 7:00 - 16:00Sobota: 7:00 - 12:00

Spať na akcie

ROLETA VELUX SSS vás ochráni pred teplom a hlukom!

Ľahká vonkajšia roleta VELUX SSS udržuje vo vnútri chládok a pohodu aj v tých najteplejších dňoch, pretože zabraňuje slnečným lúčom dopadnúť na okennú tabuľu. Tiež prispieva k dobrému spánku tým, že blokuje dopadajúce svetlo a znižuje hluk zvonku.

Hlavné výhody ľahkej vonkajšej rolety VELUX

Jednoduchá inštalácia a zníženie tepla zo slnečných lúčov až o 90% - poraďte si s horúčavou pomocou ľahkých vonkajších roliet VELUX. Vonkajšia roleta VELUX SSS ponúka skvelú ochranu proti teplu a zároveň aj zatemnenie. Táto účinná kombinácia vám umožní udržovať v horúcich dňoch v interiéri ideálnu teplotu a počas teplých nocí lepšie spať – to všetko jednoduchým stlačením tlačidla.

 • Blokuje slnečné lúče pred dopadom na okno a citeľne znižuje teplo v miestnosti.
 • Roleta v najvyššej kvalite, ktorá vám dlho vydrží. Testovaná v extrémnych poveternostných podmienkach, aby mala optimálne vlastnosti po celý rok.
 • Efektívne zatemnenie vo dne aj v noci.
 • Odolná polyesterová tkanina.
 • Znižuje hluk.
 • Moderný dizajn.
 • Dodáva sa s vopred spárovaným ovládačom pripraveným na použitie.
 • Kompatibilná s inteligentnými riešeniami VELUX pre riadenie domácnosti (VELUX App Control a VELUX ACTIVE with NETATMO).
 • Zlepšuje tepelnú izoláciu okna, čím uľahčuje udržanie tepla vo vašom dome v chladnejšom období.
 • So solárnym napájaním bez nutnosti vedenia káblov.
 • Jednoduchá inštalácia zvnútra miestnosti.
 • Záruka 5 rokov

Materiál a vlastnosti

Ľahká nepriepustná tkanina je vyrobená z polyestru s obojstrannou vrstvou PVC zvyšujúcou jej odolnosť. Výrobok je možné použiť ako účinnú ochranu pred teplom počas horúcich teplých slnečných dní a ako úplne zatemňujúcu roletu zaručujúcu pohodlný spánok po celý rok.

Ľahká vonkajšia roleta VELUX SSS znižuje aj hluk zvonku.Zlepšuje tepelnú izoláciu okna, čím, uľahčuje udržanie správnej teploty v dome bez ohľadu na počasie.

Ľahké vonkajšie rolety sú vyrobené tak, aby vám dlho vydržali. Zatemňujúca tkanina je vyrobená z polyestru s obojstrannou vrstvou PVC a je vystužená vodorovnými lakovanými hliníkovými lamelami zlepšujúcimi odolnosť proti poveternostným vplyvom. Tkanina je testovaná na odolnosť voči ultrafialovému žiareniu a zhoršeniu vlastností v dôsledku tepla, ako je zmrštenie alebo zvlnenie. Tkanina je testovaná na životnosť aspoň 10 rokov.

So solárnym napájaním a jednoduchou obsluhou

Ľahká vonkajšia roleta VELUX je na solárny pohon a ľahko sa ovláda. Dodáva sa s vopred spárovaným ovládačom pripraveným na použitie. Pre ešte viac pohodlia môžete roletu ovládať pomocou aplikácie VELUX App Control alebo systému VELUX ACTIVE with NETATMO (oboje je možné zakúpiť samostatne).

 

Ľahká vonkajšia roleta je navrhnutá tak, aby sa dokonale hodila k akémukoľvek strešnému oknu VELUX a ľahko sa inštalovala zvnútra miestnosti. Na montáž tohto produktu nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti. Vďaka solárne poháňanému motoru nie je nutné k rolete viesť žiadne káble, čo uľahčuje inštaláciu.

Elegantný dizajn ladí s každou krytinou a krásne zapadne do vašej strechy bez ohľadu na strešnú krytinu.

Prikladáme video montáže rolety na okno.

Cenová ponuka